Kariéra

Staňte se členy našeho pracovního týmu! V současné době hledáme vhodné kandidáty na tyto pracovní pozice.

VEDOUCÍ ZAHRANIČNÍHO PRODEJE s aktivním AJ/FJ
• Počet míst: 1
• Vzdělání: SŠ / VŠ obchodního/ekonomického zaměření
• Hlavní pracovní poměr
• Jednosměnný provoz
• NÁSTUP DOHODOU
Požadujeme:
Aktivní znalost AJ/FJ – slovem i písmem
Logické myšlení, samostatnost a zodpovědnost za svěřené úkoly. Organizační schopnosti a velké pracovní nasazení. Praxe na obdobné pozici min. 3 roky. Zkušenosti s vedením malého kolektivu zaměstnanců.
Zkušenosti s programem SAP výhodou.
Pracovní náplň:
Péče o anglicky a francouzsky mluvící klienty a získávání klientů nových, příprava zakázek, zadávání a kontrola jejich stavu, kompletace. Zodpovědnost za plnění marže. Zajišťuje chod kanceláře svého oddělení.

OBSLUHA CNC STROJE

Požadujeme: praxi na CNC vysekávacích lisech, zkušenost s jejich programováním, znalost výkresové dokumentace a práce s měřidly, samostatné myšlení a zodpovědnost.
Náplň práce: vysekávání nerezových plechů pomocí CNC vysekávacího lisu/laseru dle výkresové dokumentace.
Nabízíme: Motivační plán zapracování

PRACOVNÍK MONTÁŽE TREZORŮ

Požadujeme: Manualní zručnost, rychlost, znalost výkresové dokumentace a práce s měřidly, samostatné myšlení, pečlivost a zodpovědnost.

STROJNÍK - OBSLUHA PRÁŠKOVACÍ LINKY

Požadujeme: Základní znalost práce s PC, schopnost ovládat stroje a zařízenjí, vyučení v oblasti elektro výhodou, samostatné myšlení, pečlivost a zodpovědnost.

Náplň práce: Lakovaní v ručním boxu, čištění boxu, kontrola nástřiku barvy a linky, obsluha lakovacího zařízení práškové lakovny, navěšovaní

Nabízíme zázemí stabilní české společnosti, příjemné pracovní prostředí, různé zaměstnanecké benefity a možnost kariérního postupu. 5 týdnů dovolené, závodní stravování, čerpání sociálního a kulturního fondu.

Dostupnost z Prahy: cca 30minut vlakem z Masarykova nádraží.

Z nádraží v Lysé nad Labem je to k nám cca 10 minut pěšky, nebo možnost parkování přímo před objektem.

Své životopisy posílejte na bartova(zavináč)kovona.com nebo volejte na 325 559 318.

Do předmětu e-mailu napište název pozice, o kterou se zajímáte.

Rádi byste u nás pracovali a nenašli jste žádnou pozici, která by odpovídala Vaší praxi a zkušenostem?

Nevadí, svůj životopis přesto pošlete a do předmětu e-mailu napište „obecně“, nebo volejte na výše uvedené telefonní číslo.

nová registrace

košik: 0,00